گارانتی بازگشت وجه!

در وبسایت “نورونت” تمامی محصولاتی که در صفحات آنها عبارت بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 30 روز پس از استفاده می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید و یا محصول برای شما کاربردی نیست می‌توانید به ما اطلاع دهید تا همه وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید و ملاک فقط تشخیص شماست!!!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

به نقل از اسماعیل فرهادی مدیر وبسایت و مجموعه نورونت:

همیشه موقع خرید از سایت‌های بین‌المللی (یا بعضی سایت های ایرانی !) لذت می‌بردم که خیلی از آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت 30 روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه بدهیم و در کمترین زمان ممکن وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تا کنون یکی دو مرتبه از این قابلیت استفاده کرده‌ام و زمانی که این قابلیت را دیده‌ام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در اکثر وبسایت های ایرانی وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت نورونت هم بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!!

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

1- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمامی قسمت های دوره ها رو مشاهده کنید و اگر تمرینی دارد تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

2- سعی میکنیم محصولاتمان بروز و کاربردی باشد و اگر احساس کردید کاربردی نیست میتوانید در خواست بازگشت وجه بدهید

3- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

4- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

تعهدات شما

تعهداتی که شما نسبت به ما دارید

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را به ما هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.البته این کار اختیاری است….

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است …

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سو استفاده افراد! واقعیت این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما در پنل کاربردی خود یک تیکت با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح کنید

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت(در پنل کاربری شما موجود است)

3- نام محصول

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم و خودمان و محصولاتمان را بهبود دهیم!!)

5- شماره کارت بانکی شما (حتما باید شماره کارت به نام خریدار باشد)

6- کدملی صاحب حساب (کد ملی ارسالی باید با کد ملی صاحب حساب همخوانی داشته باشد!)

6- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

هنوز سوالی دارید؟ همین الان با شماره 42614921-031 تماس بگیرید

ایده برداری شده از اینجا